Mój pierwszy wpis

Cześć!

Nazywam się Michał Michasiów i witam Cię na moim blogu. W tym wpisie dowiesz się:

  • Kim jestem
  • Dlaczego założyłem bloga
  • Co na nim będzie się pojawiać

Zaczynajmy!

Kim jestem?

Mam 18 lat i chodzę do 3 klasy technikum informatycznego w Bielsku-Białej. Programowaniem, a dokładnie tworzeniem stron i aplikacji internetowych interesuję się od dwóch lat. W przyszłości chciałbym zostać Full-Stack developerem, konkretnie programistą JavaScript. Wykaz technologii jakie znam możesz zobaczyć na stronie O mnie lub na moim Portfolio.

Dlaczego założyłem bloga?

Na początku chciałem tylko przetestować WordPressa – sprawdzić jak działa, jak się w nim pracuje itp. Na tyle mi się to jednak spodobało, że pomyślałem:

„Czemu by nie założyć bloga?”

I tak też zrobiłem.

Już od dawna nad tym myślałem, jednak jakoś nie chciało mi się za to zabrać. Czytałem wiele artykułów na internecie ze świata IT, oglądałem mnóstwo filmów na YouTube, przeczytałem nawet kilka książek. Co chwilę natrafiałem się na rady, aby założyć bloga. Że bardzo pomaga to zobaczyć postępy w przyszłości, posegregować wiedzę, a przede wszystkim podzielić się nią z innymi – kto wie , może komuś się spodoba i zostanie stałym czytelnikiem?

Co na nim będzie się pojawiać?

Głównie dodawać będę tutaj wpisy ze świata IT, programowania, różnych nowinek i ciekawostek, również mam w planach dodać parę wpisów dotyczących podstaw tworzenia stron internetowych. Co do technologii – raczej będę skupiał się na Web Developmencie, gdyż sam się w tym specjalizuje, więc raczej nie pojawi się tu nic z innych dziedzin, typu C++, Python, Java itp. W przyszłości planuję dodawać też wpisy o swoim życiu, samorozwoju, dzielić się wiedzą, trochę o e-commerce, gdyż tym też się interesuję, a dalej zobaczymy jak to będzie. Wszystko się może zmienić jak wiadomo.

W razie pytań zachęcam do komentowania 🙂

Kategorie: O mnie

Spyze

Nazywam się Michał Michasiów, mam 18 lat i uczęszczam do trzeciej klasy technikum informatycznego w Bielsku - Białej. Programowaniem interesuję się od trzech lat. Uwielbiam uczyć się i poznawać nowe rzeczy, nie brakuje mi więc chęci i motywacji do nauki. Moim celem, jak i marzeniem jest zostać programistą Full-Stack, a dokładnie JavaScript Developerem.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *